Logo

Passat 1.9 TDI 131 ks 6 brzini

Број на оглас: 2294209 | Објавен на: 28.03.2017, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам VW Passat 1.9 TDI 131ks 6 brzini
со фул опрема

информации на телефон: 078/365-267 Александар

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач