Logo

VW PASAT B5

Број на оглас: 2294356 | Објавен на: 06.05.2017, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.550 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


voziloto e 74kw vo odlicna sostojba registrirano do 8 mesec so zelen karton ima napraveno kompleten servis od oprema poseduva klimatronik abs asr el prozori el retrovizori air beg 8 parking senzori i druga oprema al bandazi so zimni i letni gumi servisna kniska dva orginal kluca nema nikakvi vlozuvanja vo nego cena na lice mesto

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 baze

Потврден огласувач