Logo

apartman

Број на оглас: 2294379 | Објавен на: 30.11.2016, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 40 m²

Греење: Дрва

Цена: 650 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


vo centarot na gradot

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Naum