Logo

se prodova kuka vo centar karsi izgorena skola

Број на оглас: 2294458 | Објавен на: 16.03.2018, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: / Останато

Вид на оглас: Се продава


Ima mesto za dogovor strogo centar

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 tome

Потврден огласувач