Logo

P8 Lite & J3 2016

Број на оглас: 2294651 | Објавен на: 28.12.2016, 12:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: P8 Lite & J3 2016

Цена: 1 € Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Huawei P8 lite koristen, cena 7000mkd
I Samsung J3 2016 Nov neotpakuvan 9000mkd.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ѓорги

Потврден огласувач