Logo

SEAT IBIZA 1.0 MPI A-test plin

Број на оглас: 2294729 | Објавен на: 22.01.2017, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената не е фиксна 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Ibiza 1.0 MPI 37KW 2000 godina vo odlicna sostojba so a-test plin od oprema ima:
centralno so dalecinsko
servo volan
elektrika na prozori i svetla
moze zamena za poevtino vozilo so vasa doplata
registrirano do 04.2017
 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Pero

Потврден огласувач