Logo

BMW 320 FACELIFT 2004-6brzini

Број на оглас: 2294974 | Објавен на: 18.06.2018, 16:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 2 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA BMW 320 FACELIFT SO 6 BRZINI PROIZVEDENO 2004 2000cc 150ks REGISTRIRANA CELA GODINA FULL OPREMA, KOZEN ENTERIER, NAVIGACIJA SERVISIRANO.TOP. Tel:076701045 DEJAN
MOZNA E I ZAMENA ZA POMALO VOZILO

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач