Logo

Prodavam kreveti

Број на оглас: 2295146 | Објавен на: 16.08.2018, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva kreveti kupeni vo Simpo vo odlicna sostojba za extra cena so klik klak mehanizam
Tel za kontakt
Vojce 078 240 462

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dace

Потврден огласувач