Logo

SONY M2 AQUA

Број на оглас: 2295228 | Објавен на: 30.11.2016, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: M2 Aqua

Цена: 2.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo top sostojba sve si rabote samo e skrseno stakloto tacho si rabote fenomenalno

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Sony