Logo

Prodavam Ram memorija DDR1 od 1 GB

Број на оглас: 2295337 | Објавен на: 23.03.2017, 00:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ram memorija DDR 1 od 1 GB zvonete na ovaj broj 075-980-698 075-980-698

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 ane