Logo

Izdavam novi kompletno opremeni apartmani-strog centar Ohrid

Број на оглас: 2295731 | Објавен на: 22.05.2018, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 30 m²

Греење: Струја

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Апартманите Јован се нови луксузни се наоѓаат во најстрогиот центар на Охрид, веднаш до поштата, на 80м до плоштад, езеро и влезот во стариот дел на градот, наспроти ноќниот клуб Куба либре(Хавана). Располагаме со студија и апартмани. Комплетно се опремени со: француски лежај, телевизор со кабловска, бесплатен интернет, паркинг, клима уред (+ панел од 3kw за зимски услови), комплетно опремена кујна со прибор и фрижидер.
Под објектот има подземна гаража.Цените се по договор (во зависност за кој апартман или студио и во кој период би го изнајмиле).
Тел.070391583, 075626218 или 077570001

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Apartmani Jovan Ohrid-strog centar so garaza

Потврден огласувач