Logo

Renault Megan redizajn 1.6 16v po delovi

Број на оглас: 2296163 | Објавен на: 02.11.2018, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Samo za delovi

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Oktaj

Потврден огласувач