Logo

SE PRODAVA KUCA od 150m2

Број на оглас: 2296348 | Објавен на: 27.02.2019, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 130 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 280m2 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA KUCA NA ULICA KARPOS BR:9 VO KAVADARCI
KORISNA STAMBENA POVRSINA NA DVE NIVOA 130M2 OD KOI 4 PROSTORII NA GORNO NIVO I 4 NA DOLNO NIVO.
Kucata raspolaga so dvorna povrsina od 280m2.
Moze i zamena za stan
Cena po dogovor
Barajte samo na ovoj broj
Tel za kontakt:070424840
samo na ovoj broj barajte
070 424 840

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 SASKO

Потврден огласувач