Logo

Микрофони-Пилотки

Број на оглас: 2296647 | Објавен на: 17.12.2016, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Микрофони-Пилотки 2 броја-малку употребувани

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Bore