Logo

ЗИМУВАЊЕ ВО БАНСКО !!!

Број на оглас: 2296843 | Објавен на: 02.12.2016, 00:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Хотели

Вид на оглас: Се продава8 декември во Банско! Изнајмување на студио или едноспален стан на врвот на Банско, карши почетната станица на жичарницата! Две или три ноќевања и празнична вечера во апартмани во Банско! цени: 2 ноќевања 1500 денари на човек 2 ноќевања со празнична вечера 2550 денари на човек 3 ноќевања 1955 денари на човек 3 ноќевања со празнична вечера 2930 денари на човек За прашања и директ на резервации: muhameddaliposki5@gmail.com 0038977889152

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Muhamed