Logo

DDR2 ddr2 ram memorija procesor 775

Број на оглас: 2298113 | Објавен на: 22.04.2017, 00:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


Ram memorija: DDR2
Procesor intel: LGA 775 3.0 1M kes 800mhz
cenite se na slikata

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Dime

Потврден огласувач