Logo

Mercedes 913

Број на оглас: 2298222 | Објавен на: 26.04.2017, 20:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената е фиксна 2 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes 813
novi gumi
aluminiumski sanduk
nova cerada
brotski zelezen pod 2.30 4.60 metri
motor 130 konski
hidraulicen volan
3200 evra
072314533 moze zamena za skip mini bager utovarac

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 neso

Потврден огласувач