Logo

Пластични столици со маса

Број на оглас: 2298570 | Објавен на: 03.12.2016, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


4 пастични столици нови и масиче со димензии 80х80 см за тераса ,кампери
1.столици 4х300 = 1200 ден
2. масиче 1000 ден
Вкупно 2000 ден

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Cana

Потврден огласувач