Logo

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 MJET 131KS

Број на оглас: 2298628 | Објавен на: 15.01.2017, 09:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 3.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e so plateni davacki do registracija. Extra vozilo so full oprema,sesto stepen menuvac,komandi na volan i dr. Informacii na mob. 070 599 935 VLADO.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Darko