Logo

Продавам рам меморија Аpacer 512mb pc2-5300

Број на оглас: 2299045 | Објавен на: 11.01.2017, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


Продавам 4 плочки квалитетна рам меморија Аpacer 512mb pc2-5300....многу ефтино,само 100 ден.парче јавете се на 070/525-040

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 sale

Потврден огласувач