Logo

PEUGEOT 307-1,6HDI-80KW,2005GODINA

Број на оглас: 2299054 | Објавен на: 29.06.2017, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2017

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 3.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Peugeot 307 FACELIFT 2005 godina so najdobriot motor 1,6HDI i 110 KS. Kolata e kompletno servisirana i redovno odrzuvana, registrirana so zelen karton do Juni 2017 godina.FUL OPREMA I E DOSTA ZACUVANA.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач