Logo

sobi vo centarot na gradot

Број на оглас: 2299104 | Објавен на: 30.12.2017, 22:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: / Останато

Вид на оглас: Се продава


objektot e posebno od gazdite tel 071 713 346

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач