Logo

Ford Focus 2001 god

Број на оглас: 2299266 | Објавен на: 28.04.2017, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2016

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.750 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ford Focus 2001 god 1.6 zetec motor
Brza ekonomicna komodna full oprema
Zabeleski
Skrsena sofersajba imam najdeno za 40 eura
Drugo nisto nema vo super sostojba
Okolu cenata mozam da simnam za sofersajbna drugo nemam zosto zamena mozna so realni ceni I so Vasa doplata ili za zamena cenata mu e 2500 eura
Tel:071-684-268
Xhemo

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Xhemo

Потврден огласувач