Logo

Prodavam Intel Pentium D 935 DualCore 3.2GHz LGA 775

Број на оглас: 2299436 | Објавен на: 19.03.2017, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Во одлична работна состојба, отклучен е и може да се оверклокува.
Доаѓа со кулер.

Processor Base Frequency - 3.20 GHz
Cache - 4 MB L2
Bus Speed - 800 MHz FSB
TDP 95 W

Повеќе инфо:
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16819116262

Исто така продавам 3 плочки DDR2 Ram (2x512Gb, 1X1Gb) и 1 Nvidia 7600GS

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач