Logo

Prodavam DDR2 plocki memorija (1x1gb, 2x512mb)

Број на оглас: 2299463 | Објавен на: 19.03.2017, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


1Gb DDR2 = 400den
2x512Mb DDR2 = 450den

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач