Logo

Се издаваат соби во Крушево

Број на оглас: 2299512 | Објавен на: 04.12.2016, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат соби во Крушево во центарот на градот. Апартманот содржи 3 соби со по 2 кревети , кујна , купатило , ходник и тераса од 15 квадрати. Целиот спрат е 70 квадрати.
Телефони за контакт: 075930089 и 076553220

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Indira