Logo

Prodavam Intel Pentium E5300 2.6Ghz Dualcore LGA 775

Број на оглас: 2299517 | Објавен на: 19.03.2017, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Повеќе информации:
http://ark.intel.com/products/35300/Intel-Pentium-Processor-E5300-2M-Cache-2_60-GHz-800-MHz-FSB

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач