Logo

Intel Celeron Processor 430 1.8Ghz LGA 775

Број на оглас: 2299528 | Објавен на: 19.03.2017, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Повеќе информации:
http://ark.intel.com/products/29735/Intel-Celeron-Processor-430-512K-Cache-1_80-GHz-800-MHz-FSB

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач