Logo

LULASKA PLETENA ZA VO DVOR***NOVAAA***

Број на оглас: 2299565 | Објавен на: 17.01.2017, 18:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД Цената не е фиксна 1.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM NOVA NEOTPAKUVANA PLETENA LULASKA ZA VO DVOR,TERASA,LETNIKOVEC I SL.

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач