Logo

Mini cooper

Број на оглас: 2299572 | Објавен на: 12.01.2017, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: Coope

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mini Cooper 2003 god benzin so Makedonski tabli sega e registriran do 01.decembri 2017 ima registracia uvezeno od Svajcaria so aluminski bandasi i zimski gumi

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 lluki

Потврден огласувач