Logo

Се продава куќа со Дворно место во Валандово

Број на оглас: 2299728 | Објавен на: 14.08.2017, 14:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 280 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 410 m²

Цена: 65.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќата е со приклучена електрична енерија и се наоѓа на улица Илинденска во Валандово.
Контакт телефон 0039 340 147 0910 - Слободанчо Наков
e-mail:nakovpiacenza@gmail.com

 Валандово

Прати Е-Маил

 Slobodanco