Logo

Bandazi 15ki za HYUNDAI

Број на оглас: 2299853 | Објавен на: 28.03.2017, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4ri bandazi 15ki za Hyundai so orginal ratkapni, dimenzija na strafovi 4x114.3.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач