Logo

Dacija super nova 2002 vo suer sostojba

Број на оглас: 2300019 | Објавен на: 23.01.2017, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Dacija

Модел: Logan

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 950 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba 1.4 2002 registrirana do 09.08.2017 so zelen karton so plinski ured so atest vgraden pred edna godina Napraven kompleten servis solidni gumi Nov akumulator
Vredi da se vidi cenata ne e fiksna

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Sashko

Потврден огласувач