Logo

ekstra eftin stan pod kirija

Број на оглас: 2300058 | Објавен на: 04.12.2016, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 40 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot e polunameste,mozete da si dostavite sto vi e potrebno,,ima zatvorena terasaokolu 7m2 i podrum...

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 vesna