Logo

Спрат од куќа во Крушево

Број на оглас: 2300097 | Објавен на: 27.12.2018, 19:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Спрат: 1

Греење: Дрва

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава спрат од куќа за туристи во Крушево на главната улица во близина на центарот. Има три соби, кујна и купатило. Куќата е стара но во добра состојба.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Перо Николоски

Потврден огласувач