Logo

Se prodava mercedes C klasa

Број на оглас: 2300254 | Објавен на: 17.05.2018, 09:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedeso e vi ispravna sostojba so ful oprema klima na bugarski tabli e registriran zelena karta kontaktirajte me 076886603 toni

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Aleksandar Trendov

Потврден огласувач