Logo

prodavam plac-niva na patot Cegrane Tetovo

Број на оглас: 2301114 | Објавен на: 04.06.2020, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac niva od 3351 m2 na samiot pat cegrane tetovo atar stence-volkovija sproti reka vardar imoten list 407
do noviot zatvor. pogoden za gradba tel 071 77 64 67 Gjoko

 Тетово    Општина:Брвеница

Прати Е-Маил

 jovana vasevska

Потврден огласувач