Logo

4 GB SODIMM DDR2 memorija za laptop

Број на оглас: 2301276 | Објавен на: 11.01.2017, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat dve plocki (2 po 2 GB) 800Mhz sodimm memorija za laptopi - Kingston

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 tode

Потврден огласувач