Logo

se izdava sprat od kuka gevgelija

Број на оглас: 2301485 | Објавен на: 05.12.2016, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Цена: 170 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


se izdava so se .....

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 krste