Logo

Се продава стан во Ламели

Број на оглас: 2301701 | Објавен на: 05.12.2016, 22:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Дрва

Спрат: 2 кат

Цена: 33.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е на втори спрат во новата Ламела, на јужна страна.Има дневна соба, спална, трпезарија, кујна, тераса и подрум.

 Laze