Logo

Peugeot 407 1.6 hdi redizajn

Број на оглас: 2301832 | Објавен на: 27.05.2018, 09:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 6.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava peugeot 407 1.6 hdi posledna serija 2011,redovno odrzuvan i servisiran vo Euroimpeks,so komplet zimski i so celicni i letni gumi so aluminski bandazi,mozna zamena za ponovo

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач