Logo

maruti..vo,,super..sostojba

Број на оглас: 2301881 | Објавен на: 18.01.2017, 07:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Друг модел

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 25.000 МКД Цената не е фиксна 26.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


so 4 novi gumi dobar motor i dobra skolka NE REGISTRIRANO

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 vlatko