Logo

Plac/Niva s.Ropotovo

Број на оглас: 2301953 | Објавен на: 15.08.2019, 21:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 2450 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava niva/plac vo s.Ropotovo na samiot pat Prilep Mak Brod na izlezot od seloto prema s.Debreste 100 m od kukite ima moznost i za gradba,
placot e so cist imoten list.
078328520 ljupco

  Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

  Ljupco

Потврден огласувач