Logo

195 60 15 Zimski gumi za Toyota

Број на оглас: 2302361 | Објавен на: 12.10.2017, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


CHAMPIRO zimski gumi so original celicni bandazi i ratkapni za Toyota Avensis.

ГУМИТЕ се ОШТЕТЕНИ но фунционални.

2 гуми X 300 мкд = 600 мкд
4 celicni бандажи X 1000 мкд = 4000 мкд

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Vlad

Потврден огласувач