Logo

Дарма Дома izdava prazen stan vo Kisela Voda !

Број на оглас: 2302373 | Објавен на: 13.01.2017, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 55

Греење: Струја

Спрат: 6

Цена: 170 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава одличен стан во Кисела Вода во Расадник во новите згради, станот поседува 55м2, 2 соби, дневна и спална, СТАНОТ СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН САМО СО КУЈНСКИ ЕЛЕМЕНТИ, клима, балкон, одличен распоред, вселив веднаш...


Цена: 170 евра-не е фиксна

шифра 12718

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.realestateskopje.mk

078/219-508
02/3256-536

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Кисела Вода
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач