Logo

Golf Kabrio 1.9 TDI

Број на оглас: 2302389 | Објавен на: 16.02.2017, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf Kabrio 1.9 TDI vo odlicna sostojba. Moze i zamena ....Tel za kontakt 078 666 020 Ѓорѓи

078 666 020 078 666 020 078 666 020

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Service123

Потврден огласувач