Logo

столбна дупчалка

Број на оглас: 2302421 | Објавен на: 24.01.2017, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


столбна дупчалака
висока 1,8м
можна е замена за помала

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Санде Мојчески

Потврден огласувач