Logo

Daewoo Matiz odlicna sostojba

Број на оглас: 2302676 | Објавен на: 17.01.2017, 13:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Matiz

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Daewoo Matiz
vo odlicna sostojba
registriran, so atest plin

Kontakt na ovoj broj:
070586255 - Marjan

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Ivica