Logo

Set potisna ploca, lamela,drug lager Ford Focus 1.8TDI 98-04

Број на оглас: 2303220 | Објавен на: 17.01.2017, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Focus

Tип на делови: Ламела / Спојка

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални делови по најевтини цени во Македонија !

Компатибилен за: Ford Focus 1.8 TDI
- година: од 1998 до 2004
- производител: LUK

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови оригинални делови за вашиот автомобил !
Вршиме достава до секој град во Македонија !

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Auto King (претпријатие)