Logo

KAMERI ZA NADZOR

Број на оглас: 2303306 | Објавен на: 07.12.2016, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА КАМЕРА
Сензор за слика: 1/3" CLORO CMOS
Резолуција: 700TVL ,
Пиксели: PAL:500(H)*582(V)440K NTSC:510(H)*492(V) 380K
Lens
Фокусна леќа: 3.6mm
Iris: Yes
Moжност за намалување и зголемување на IR,

IR LED: 36PCS IR range: 20M 65ft
1 BNC, 1.0 Vp~p, 75 Ohm Composite
Работи на 12 v.

Праќам по карго контакт тел :070-288-106

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач